اخبار

|برگزاری جلسه هیئت مدیره سازمان پایانه های مسافربری در پایانه موقت و در حال ساخت شمالغرب شیراز|
*جلسه هیئت مدیره سازمان پایانه های مسافربری با حضور اعضای محترم هیئت مدیره در پایانه شمالغرب برگزار گردید *

برگزاری جلسه هیئت مدیره سازمان پایانه ها در پایانه موقت و در حال ساخت شمالغرب شیراز

 

در مورخ 31/3/94 راس ساعت 7 صبح جلسه هیئت مدیره سازمان پایانه ها با حضور اعضای محترم هیئت مدیره در پایانه شمالغرب برگزار گردید . در ابتدا مدیرعامل سازمان با یاد خدا جلسه را شروع نموده و پس از آن حلول ماه مبارک رمضان ، ماه ضیافت الهی را به اعضاء محترم تبریک گفتند و درخصوص گزارش روند پیشرفت فیزیکی این پایانه اذعان داشتند که در حال حاضر پروژه 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات خاکی پروژه که شامل خاکبرداری ، خاکریزی و محوطه سازی که شامل بلوک چینی ، تک لبه ها ، فونداسیون دیوار ضلع غربی اجرا شده است که به حمد خدا در صوت رسیدن کانکس ها پس از ماه مبارک رمضان مورد بهره برداری قرار میگیرد . در پایان اعضاء هیئت مدیره از مراحل اجرایی پروژه دیدن نمودند .

 

مشخصات پایانه موقت و در حال ساخت شمالغرب

مکان : شمالغرب شیراز روبروی ساختمان قطار شیراز

مشخصات فنی : این پایانه با وسعتی حدوداً یک هکتار واقع در شمالغرب روبروی ساختمان قطار شیراز بصورت موقت طراحی شده است که ساختمان های خدمات رسانی این پایانه به شهروندان بصورت کانکس می باشد . این پایانه از شمال به جاده سپیدان و از سمت جنوب به بلوار گلستان شمالی دسترسی دارد که ورودی پایانه از سمت جاده سپیدان و خروجی آن از سمت گلستان شمالی منظور شده است تا ورود و خروج اتوبوس ها هم سو با مسیر حرکت وسایط نقلیه باشد و در حرکت وسایط نقلیه خدشه ای وارد نسازد . شایان ذکر است جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان محترم و مسافران دو ایستگاه بی آرتی ( اتوبوس های سریع السیر ) جانمایی شده است

ضمناً اقدامات اولیه جهت اجرای پل عابر پیاده توسط معاونت محترم حمل و نقل و سازمان ترافیک در حال بررسی است .

 

لازم به ذکر است که این پایانه صرفاً موقت می باشد و جهت ساماندهی پایانه فعلی قصردشت و ایجاد مسیر های جدید به مرکز و شمال کشور می باشد .

 

 

تاریخ ثبت خبر : 1394/04/07 -   تاریخ خبر : 1394/04/07 - کد خبر : 5801 تعداد بازدید : 107