اخبار

|آمادگی پایانه های مسافربری در سال جدید|
*سازمان پایانه های مسافربری شیراز جهت ارائه خدمات به مسافرین و زائران محترم سومین حرم اهل بیت (ع) *

آمادگی صددرصد سازمان پایانه های مسافربری شهرداری شیراز جهت ارائه خدمات در ایام پایان سال 1393 و نوروز 1394

 

سعید دبیری مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری از آمادگی کامل این سازمان جهت ارائه خدمات به مسافرین و زائران محترم سومین حرم اهل بیت (ع) در روزهای پایانی سال و همچنین ایام عید نوروز در پایانه های شهید کاراندیش ، شهید مدرس ، علی ابن حمزه (ع) ، امیرکبیر و پایانه قصردشت خبر داد.

وی با اشاره به حضور حداکثری مسافرین در پایانه ها اهمیت نظافت و آراستگی ، نظارت بر فروش مواد غذایی در پایانه ها ، حضور مستمر نگهبانان و پرسنل خدمات ، نظافت و رنگ آمیزی قسمتهای مختلف پایانه ها ، بازدید و بررسی دستگاههای خودپرداز مستقر در پایانه ها ، بازدید و بررسی خوابگاه رانندگان و خانه مادر و کودک ، سرویس دوریین‌های مداربسته و آمادگی کلیه بخشهای سازمان در طول سال خاصه ایام برنامه کشیک دائم و فصلی مسئولین سازمان و مدیران پایانه ها به منظور ارتقاء ارائه خدمات را بخشی از فعالیت های سازمان در روزهای پایانی سال دانستند :

همچنین با اشاره به آمار بالای جابجایی مسافر در اواخر سال گذشته از پایانه‌های شهر شیراز تلاش برای بهبود وضعیت خدمت به زائران حرم احمدی و محمدی (ع) ، مسافرین و مهمانان نوروزی را یکی از اساسی ترین وظیفه سازمان تحت مدیریت خود دانست .

در ادامه مدیر عامل سازمان پایانه ها از زائران و مسافرین گرامی خواست که ، با خرید اینترنتی بلیط در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و در صورت مراجعه حضوری به پایانه ها به منظور تهیه بلیط ، بلیط را تنها از گیشه های فروش تهیه نمایند . ایشان در ادامه افزودند باتوجه به اینکه هنگام خرید بلیط از دفاتر فروش مشخصات مسافر ثبت می گردد . ضمن پرداخت قیمت واقعی بلیط از مزایای بیمه سفر هم بهره مند می گردند .

در پایان سعید دبیری با آرزوی گذران اوقاتی خوش برای هم میهمانان عزیز در شهر سومین حرم اهل بیت (ع) و پایتخت فرهنگی ایران اسلامی بیان نمودند که کلیه همکاران در ایام نوروز بصورت 24 ساعته در محل کار خود حاضر و تلفن‌های گویای سازمان با شماره های 36-07137314335 و سامانه پیام کوتاه 3000240037 همواره به منظور تامین آرامش و آسایش و امنیت مسافرین پاسخگوی هرگونه پیشنهاد و انتقاد و شکایت میهمانان و همشهریان عزیز می باشد .

 

تاریخ ثبت خبر : 1393/12/27 -   تاریخ خبر : 1393/12/27 - کد خبر : 4106 تعداد بازدید : 72